Next Level Coaching ti dává: výsledky | transformace | změnu | zlepšení komunikace | nové dovednosti

Koučování je příležitostí k osobnímu učení, růstu, rozvoji a změně.

 

Jako kouč, jsem vám k dispozici pro setkání, která udělají rozdíl ve vašem životě, vztazích, práci a podnikání. Skrze koučink můžete objevit své poslání, potenciál a způsob myšlení. V čem vám mohu pomoci rozkvést? Uvedu několik oblastí, ve kterých můžete se mnou spolupracovat:

 

- Posílení vaší sebedůvěry: Díky individuálnímu přístupu a přizpůsobení služby na míru vašim potřebám, můžete sebedůvěru posilovat v mnoha každodenních situacích. Sebedůvěra je mindset (způsob myšlení) nutný k dosažení úspěchu. Pomohu vám opustit komfortní zónu a vydat se ze zóny strachu, do zóny učení a růstu. Jaké by to bylo, kdybyste ve svém životě cítili více jistoty?

 

- Time management: Toužíte lépe využít váš čas? Chcete žít podle priorit a dělat to, co je důležité? Chcete překonat prokrastinaci a získat tak více pohody a volného času místo stresu a tlaku z nedodělaných věcí a nedodržení termínů? Potom jste na správném místě. Pomohu vám dosáhnout lepší produktivity, která výrazně snižuje pocit přetížení a zvyšuje pocit prožívané radosti a spokojenosti v osobním i pracovním životě.

 

- Zlepšení vztahů a komunikace: Koučování je o zlepšování dovedností, které jsou užitečné ve všech oblastech života, jako je komunikace, naslouchání, asertivita i řešení konfliktních scénářů. Budete se tak cítit šťastnější a spokojenější, protože budete mít schopnost lépe ovlivnit a rozvíjet vaše vztahy.

 

- Práce/Životní rovnováha: Potřebujete zdravější rovnováhu mezi prací a osobním životem? Pomůžu vám k objevení tajemství, které vám toto umožní. Výsledek bude větší spokojenost, prevence vyhoření, vnitřní klid a jistota, že žijete svůj život podle vašich přání a priorit, které jste si stanovili. Už žádné extrémy!

 

- Zvládání strachu a stresu: stres v osobním a profesním životě je zatěžující. Koučování vám pomůže lépe zvládat stres, udělat rozhodnutí podle vašich hodnot, a lépe zpracovat destruktivní emoce, které nás o duševní klid připravují.

 

- Emocionální inteligence: poznejte lépe sami sebe, a to, co vás sabotuje. Koučování vám může pomoci neutralizovat vnitřní sabotéry, tak abyste k vašim cílům mohli kráčet bez vnitřních překážek. Nenechte sabotéry řídit váš život. Převezměte kontrolu.

 

- Rychlejší a snadnější cesta k cílům: Koučování je o cestě z bodu A do bodu B. Tak jako dálnice zkracuje cestu mezi dvěma vzdálenými městy, tak vám koučování pomůže zkrátit cestu k dosažení vašich cílů. Někdy se cesta zkrátí o měsíce nebo i roky. Proč? Protože nebudete na to sami. Jakého cíle chcete dosáhnout?

 

- Jakékoliv vaše důležité téma: Téma setkání je vždy vaše volba. Koučování je čas jen pro vás. Koučování nemusí mít vždy specifické téma, můžete tak přinést a probrat cokoliv, co je pro vás důležité. Dopřejte si čas na svůj rozvoj. Dovolte si růst!

Pojďte a zažijte život na vyšší a lepší úrovni.

- Nick Lica, LifeCoach

 

Zdroj inspirace: informační email z coachville.cz