Next Level Coaching ti dává: výsledky | transformace | změnu | zlepšení komunikace | nové dovednosti

Koučování je příležitostí k osobnímu učení, růstu, rozvoji a změně.

 


 

I stand in awe - CD mp3 download

 

 


 

 

 


 „CD, které natočil bratr Nick Lica mě velmi příjemně překvapilo.Není to sice hudební styl, který je zrovna podle mého vkusu, ale když jsem slyšel bohatost aranží a profesionální zvuk celého alba, který  v podstatě vznikl v poloprofesionálních podmínkách, nemohu jinak než konstatovat, že k tvůrčí práci, u které je srdce a láska k Bohu (navíc Nick je velmi dobrý muzikant), nepotřebujete mít k dispozici nějaké nahrávací super-studio.

Překvapilo mě také v tomto žánru poměrně odvážné použití elektrických kytar (Will You, Awesome, There, Change atd.), nutno však říct, že v konečném vyznění to působí velmi dobře a přispívá to jednoznačně k pestrosti a dynamice celého CD.Některé skladby působí docela velkolepě (There, Change i jiné) a docela jsem si dokázal představit, že by tak nějak mohl znít i větší orchestr.

Nevím, zda něco podobného a zároveň českého můžete najít v křesťanské nabídce CD na našem trhu, ale myslím si, že spíš ne. Proto považuji toto album za jedinečné svého druhu.CD doporučuji všem, kdo si rádi poslechnou starší i novější křesťanské skladby, a to v „jiskřivém“ a svižném orchestrálním podání.“

Luboš Hlavsa

www.vistafilm.cz


RECENZA 1  ROMANIA

CD pe care la inregistrat fratele Nicu Lica m-a surprins foarte placut. Nu e chiar stilul muzical care e dupa gustul meu, dar cand am ascultat aranjamentele muzicale bogate si sunetul profesional al intregului album care a luat fiinta in conditii semiprofesionale, nu pot altfel decat sa constat, ca la munca creativa, unde este inima si dragostea pentru Domnezeu ( in plus Nicu e un muzicant foarte bun), nu aveti nevoie de un studio superior. M-a surprins in acest gen muzical, relativ folosirea curajoasa a chitarei electrice (Vei fi acolo?, Dumnezeu maret, Nimeni nu e ca Tine, Schimba-mi inima etc.) si neaparat trebuie spus, ca in auditia finala face o impresie foarte buna si contribuie in mod clar la variatia si dinamica intregului CD. Unele piese suna grandios (Nimeni nu este ca Tine, Schimba-mi inima) ba chiar mi-am putut imagina, ca cam asa ar putea sa sune si orchestra mai mare. Nu stiu daca asa ceva produs aici la noi puteti gasi momentan pe piata crestina muzicala din Cehia, dar cred ca mai de graba nu veti gasi. Deaceea consider acest album ca fiind unic in felul lui. Acest CD recomand tuturor, care vor sa asculte piese crestine mai vechi si mai noi, si asta intr-o prezentare ochestrala scanteietoare si energica.

Luboš Hlavsa

www.vistafilm.cz

 


Na svém novém CD Nick Lica odhaluje svůj cit pro hudbu a lásku ke gospelové hudbě. Už při prvním poslechu mne příjemně překvapila barevnost aranží a pěkná volba zvuků. Celkově na mě album s názvem „Stojím v úžasu“ působí jako velmi zdařilé dílko v našich zeměpisných šířkách.

I když jde o Nickovo první řádně vydané dílo, i jeho předchozí nahrávky a hlavně živá vystoupení nepostrádají náboj a „srdíčko“. Krásný výběr tradičních křesťanských písní vypovídá mnohé o autorově blízkém vztahu k Bohu a k jeho Slovu. Možná vás instrumentální CD nepřivede až k úžasu, ale jistě vás tato kvalitní nahrávka inspiruje. Na mě osobně při poslechu Nickovy trumpety a jeho melodických doprovodů dýchla „pohoda, spiritualita i radost“.

Petr Coufal

www.petrcoufal.com


 

RECENZA 2  ROMANIA

 

In noul sau CD Nicu Lica descopera inclinarea lui in muzica si pasiunea sa pentru muzica gospel. Deja prin asculatarea albumului de prima data, imediat ma surprins in mod placut aranjamentul colorit si decizia buna a sunetului. In ansamblu albumul cu titlul „Stand in uimire“ m-a impresionat ca o lucrare foarte reusita in meleagurile noastre.

Chiara daca e primul album lansat oficial a lui Nicu, si inregistrarile lui mai vechi si mai ales aparitiile lui pe viu nu duc lipsa de dinamica si „suflet“. Frumoasa alegere a cantarilor crestine traditionale, exprima mult despre relatia intima a autorului cu Dumnezeu si cu Cuvantul sau.

Poate ca CD intrumental nu va va provoca uimire, dar cu siguranta aceasta inregistrare de calitate va va inspira. Cand ascult trompeta lui Nicu si negativele lui muzicale simt „liniste, spiritualitate si bucurie“.

Petr Coufal,

pastor baptist  si muzicant

www.petrcoufal.com

 

Poděkování lidem kteří přimo i nepřimo se podíleli na vzniku a vydaní CD-Stojím v úžasu.

Milí přátelé,

no uznejte sami, toto se na booklet CD nemělo šanci dostat a jsem rád, že tady mohu bez omezení vyjádřit mojí vděčnost a poděkovaní lidem, kteří na tomto projektu pracovali a věnovali mu svůj volný čas a někdy i dovolenou. Jsou to milí a obětaví bratři z Ašského sboru: David a Štefan Žibrický, Peter Bača a Jiří Nemějc.

Davide - ty jsi na tomto CD strávil nejvíce času a jen tvůj pracovní stůl je svědkem těch hodin a dlouhých nocí, které jsi u toho strávil. Normální smrtelník to stejně ani nechápe, co jsi vlastně udělal. Vzal jsi si dovolenou nejednou a moc si vážím tvé trpělivostí při natáčení. Také moc děkuji za to, že když bylo nejhůř a vlastně jsme se nehnuli z místa kvůli různým technických problémům nevzdal jsi to a vytrvale dělal na tom hodiny a hodiny .....a to vedle dalších povinností ve sboru, v rodině a v práci. Bez tebe by toto dílko nevzniklo do slyšitelné podoby. Děkuji za svědomitou práci při mixáži skladeb, vybraní pěkného zvuku a masteringu. Moc si cením na tobě pečlivost, učenlivého ducha, pokoru a trpělivost a teď určitě máš podklady na knížku „50 způsobu jak CD Nenatočit“.

 

Štefane - tobě děkuji, že jsi pečlivě zpracoval MIDI, a stále jsi něco vylepšoval, zvláště bicí. Děkuji za tvůj čas a energii, kterou jsi tomu věnoval. Díky tobě hudební základy zní tak, že je radost s nimi i do budoucna hrát. Z týmu ty jsi ten nejnáročnější, takového po boku jsem vždy potřeboval. Ty vlastně jsi měl ten nápad o lisovaní a z CD určené jen tak pro lidi ze sboru a přátele jsi udělal najednou takovou fakt nečekanou pecku. I já stojím v úžasu jak jsi mojí vizí rozšířil. Děkuji za tvoje rady a také za nejrůznější práce okolo nahrávek a aranžmá skladeb. Vážím si, že jsi do tohoto Cd investoval mnoho času a moc si cením tvého plného nasazení, hudebního sluchu a schopnosti rozšířit obzor druhých.

 

Petře - tobě děkuji za to, že jsi vzal vše co jsme vytvořili a s tvojí elektrickou kytarou jsi tu nahrávku náramně zlepšil v kráse a dynamice. Bez tvojí krásné kytary by nahrávky hodně strádali. Díky také za tvoje rady, nápady při poslechu a že jsi obětavě věnoval tomu hodně času, lásky i srdce. Cením si tvou pokoru, ochotu a srdce služebníka. Vím, že Bůh má s tebou velké plány. Už se na to těším! Uvidíš dříve či později … budeš v úžasu.

 

Jirko - ti předtím byli hudebníci a teď se posuneme od uší k tomu co oko vidí. A v této parketě jsi mistr ty. Děkuji dizainere, za tu práci na booklet a focení a hlavně vzácný čas a kus srdce, který jsi tomu věnoval a dal. CD bez hezkého bookletu je jako dort bez sladkého a výborného krému. Takže nejsi třešinka na dortu (jak se ke mně dostalo), ale "krém" který po každé když lidé berou do ruky CD si vychutnají tvojí precizní a nápaditou práci. Celému CD jsi dodal úžasnou kombinací barev, skvělý a kompaktní design. V průběhu naší spolupráce jsem u tebe obdivoval: smysl pro humor, pokoru, preciznost, 100% nasazení a schopnost vidět něco co ještě ostatní nevidí. Díky také za fotky, které jsi mistrovským způsobem cvakal a další tapety, bannery, blikající věcičky které stále pro mě děláš.

 

David Jersák (Šumperk) - Davidovi jsem dal poslouchat jako prvnímu tuto nahrávku. Cítil jsem se jako před přísnou porotou "Česko hledá superstar". Ale právě proto k tobě jsem šel. Dal jsi mi zabrat ve tvém posouzení, nic méně vím, že ti šlo o zlepšení a já jsem to také tak bral. Takže děkují za tvoje reakce, nápady a myšlenky, které mě nakonec vedli k tomu, abych udělal razantní změny. Doufám že byly k dobrému.

 

Luboš Hlavsa (Šumperk)- Luboši, tobě bych chtěl moc poděkovat za to, že jsi pečlivě poslouchal nahrávku a ve dvou fázích jsi byl můj hudební rádce. Dal jsi mi dobré a cenné rady, ať už ke skladbám, zvuku nebo jednotlivým nástrojům. Ty jsi mě zapálil myšlenkou vydání CD oficiálně se vším všudy, díky za asistenci. Děkuji za tvojí upřimnou a povzbuzující recenzi CD, něco takového jsem fakt nečekal. Ty jsi zkušený a vynikající režizér Exitu 316, výborný muzikant a na tebe obdivuji tvoje sklopnosti dodat povzbuzení, infuzi do žil člověka. Po rozhovoru s tebou člověk se vydá i na Everest.

 

Petr Coufal (Olomouc)- Petře, ty také jsi poslouchal nahrávku a dodal jsi nám konkretní nápady ke zlepšení. Mouchy někdy domácí už nevidí létat, ty však ano. Děkuji za tvoji pikantní recenzi CD. A nejvíc děkují za to že jsi mi pomohl od A do Z s rozjezdem a designem webu. I když nejsi na web napsaný jsi můj šéf web-master... takže díky tobě tady může všechno být. V nouzi poznáš přítele a já v tom byl a potřeboval jsem rychlou pomoc. Díky že jsi mi pomohl s webem a mám co dohánět. Obdivuji tvojí rychlost v komunikaci. Obdivuji a cením si tvé srdce plné lásky, ochoty pomoci druhým a připravenost ke službě.

 

Nejvíc bych ale chtěl poděkovat Pánu Bohu. Je to Jeho dar a já se jen snažím ho zúročit. Díky Pane, že jsi slyšel moje modlitby a dopřál jsi, aby se to CD dotáhlo dokonce. Stojíme všichni v úžasu nad tím jaký jsi dobrý, úžasný a obdivujeme tvou věrnost, lásku a milost. Díky za Ježíšův kříž - místo, kde každé tvé dítě může ten úžas znovu a znovu prožívat.

Život s tebou je - úžas nad úžasem.

-NL